سفارش فوری پیچ و مهره

سفارش فوری پیچ و مهره

پیچ آسانسور

سرپیچ آسانسور یک دستگاه مکانیکی است که در برخی ساختمان‌ها برای آویزان کردن آسانسور استفاده می‌شود. این سیستم شامل یک آرام‌بند و دریچه است که به یک تابلوی کنترل متصل است. با استفاده از این سرپیچ، آسانسور می‌تواند به طور افقی حرکت کند و به سادگی در ساختمان حمل شود. تمامی سیستم‌های سرپیچ آسانسور با معیارهای ایمنی استاندارد تولید می‌شوند و باید توسط متخصصان مجرب نصب و راه‌اندازی شوند.

شکل اصلی پیچ آسانسور

شکل اصلی پیچ آسانسور

ساختار پیچ آسانسور

ساختار سرپیچ آسانسور شامل اجزای زیر است:

1- قاب آسانسور: قاب آسانسور معمولاً از جنس فلز ساخته شده است و وظیفه حمایت و استحکام دادن به سایر اجزای آسانسور را دارد.

2- سیستم بالابرنده: این سیستم شامل موتور، پله آسانسور و سیستم تسمه نقاله است که در کار آسانسور برای جابجایی بار و سرنشینان استفاده می‌شود.

3- دستگاه کنترل: این دستگاه مسئول کنترل حرکت آسانسور است و شامل صفحه کلید، صفحه نمایش، دکمه های توقف و کنترل سرعت آسانسور است.

4- درب های آسانسور: ساختار سرپیچ آسانسور شامل درب های مخصوص ورود و خروج سرنشینان است که به صورت خودکار باز و بسته می‌شوند.

5- سیستم ایمنی: این سیستم شامل سنسور ها و قطعات ایمنی است که در صورت بروز هرگونه خطری در حین حرکت آسانسور، سیستم را متوقف و مراحل ایمنی را انجام می‌دهد.

6- سیستم رفع اضطراب: برای جلوگیری از احساس ناامنی در زمان سفر با آسانسور، سیستم رفع اضطراب استفاده می‌شود که شامل ارتعاش نرم نرمالایزر و ملاحظات طراحی از جمله نورپردازی و دیزاین آرامبخش است.

این ساختار بر اساس استانداردهای ایمنی و طراحی مهندسی ایجاد شده است و هدف آن ارائه محیطی ایمن و راحت برای حمل و نقل بار و افراد است.

خرید پیچ و مهره های بیشتر از فروشگاه نویان پیچ

خرید، پرداخت، دریافت (ارسال به سراسر ایران)

چرا پیش از خرید تماس بگیریم ؟

به دلیل نوسانات بازار یا موجودیت جنس های داخل انبار ممکن است بعد از سفارش با تغییر قیمت یا عدم موجودی محصول پیچ و مهره رو به رو شوید. لذا در صورتی که نیاز به خرید عمده دارید پیشنهاد می شود پیش از اقدام به ثبت سفارش خود حتما با شماره های درج شده در سایت نویان پیچ تماس حاصل فرمایید.

برای سفارش میتوانید همواره از طریق فروشگاه نویان پیچ محصول خود را مستقیما خرید کرده و یا جهت استعلام قیمت و مشاوره در انتخاب پیچ کاربردی مناسب پروژتان با شمارهای زیر تماس بگیرید.

"شماره

در صورت تمایل به خرید پیچ آسانسور میتوانید با شماره 02155430214 یا 09121492884 تماس بگیرید

Spread the love