پیچ ام دی اف و خریدپیچ MDF

پیچ MDF چیست؟

این پیچ ها در صنایع چوب و MDF کاربرد فراوان دارند. امروز در تولید تجهیزات و لوازمی که از چوب تهیه می شوند از پیچ های مخصوص به این کار استفاده می شود. تولید پیچ های MDF گسترش فراوانی پیدا کرده اند. این پیچ ها در اشکال، انواع و ابعاد مختلفی تولید می شوند و افراد با توجه به نوع نیاز خود، نمونه مناسب را خریداری و مورد استفاده قرار می دهند.

کارشناسان و صاحب نظرانی که با چوب های MDF سرو کار دارند جهت اتصال تخته های این مدل چوب ها از پیچ های MDF استفاده می کنند. با توجه به زیبایی محصولات MDF، این محصولات بیش از پیش مورد توجه مردم قرار گرفته اند. از جمله این محصولات کابینت ها و کمدهایی هستند که در منازل مسکونی و یا در ادارات و مراکز تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

این پیچ ها به لحاظ شکل ظاهری نیز ویژگی های خاصی دارند که موجب شده است از آنها برای متصل نمودن تخته های MDF استفاده شود.

 مشخصات فنی

  • این پیچ ها کشیده و بلند هستند.
  • این نوع پیچ ها سبک ورن هستند. 
  • انعطاف پذیری بسیار بالای آنها می باشد.
  • پیچ های MDF از انواع چهار سو می باشند.
  • این پیچ های با رنگ های مختلفی تولید می شوند.
  • این پیچ های با رنگ های مختلفی تولید می شوند.
  • و در هنگام استفاده مقاومت بالایی از خود نشان دهند.
  • رزوه هایی که بر روی این پیچ ها وجود دارند تقریبا عمیق هستند.
  • و این امر نیز در بیشتر شدن استفاده از آنها در بازار دخیل بوده است.
  • رزوه های این نوع پیچ ها به صورتی هستند که پیشروی آنها در تخته ها را  آسان کند.

خرید پیچ ام دی اف MDF

متقاضیان پیچ های MDF معمولا این محصولات را به صورت عمده خریداری می کنند. خریداران پیچ های MDF که معمولا تولیدکنندگان وسایل های چوبی و مبلمان ها هستند تعداد بسیار زیادی از پیچ های MDF های مختلف را با اندازه . ابعاد مختلف و متنوع برای تولید محصولات خود مورد استفاده قرار می دهند. مسئله اصلی برای خرید پیچ های مختلف ام دی اف ، قیمت تمام شده برای تولید کننده محصول است. 

برای خرید پیچ ام دی اف با بهترین قیمت با ما متخصصان فروش ما در نویان پیچ تماس بگیرید.

 بری مشاهده انواع پیچ و مهره به این صفحه مراجعه کنید.

خرید پیچ ام دی اف MDF | قیمت پیچ ام دی اف

انواع پیچ MDF

امروزه انواع مختلفی از این پیچ ها در بازار به مشتریان عرضه می شود.

پیچ های MDF از فلزات و آلیاژهای مختلفی تولید می شوند که از جمله آنها می توان آلومینیم، برنج، برنز، استیل ضد زنگ (استنلس استیل)،فولاد و …. را نام برد.

در میان این پیچ ها نوع فولای برای تولید محصولادت خویش ساز و نجاری از اهمیت و فایده بسیار خوبی برخوردارند. این پیچ های فولادی از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هستند و در ابعاد و اندازه های مختلفی در بازار وجود دارند. پیچ های ام دی اف فولادی به میزان زیادی تولید می شوند و در دسترس هستند. این پیچ ها  که از کیفیت بالایی برخوردارند از آلیاژ کربن استیل تولید می شوند و به همین علت از مقاومت خوبی در مقابل زنگ زدگی برخوردارند.

انواع مختلفی ازپیچ های MDF تولید می شوند. در تولید این پیچ ها از استاندارد مربوط به پیچ MDF تبعیت می شود. این استاندارد Drywall Screw نام دارد.

 

 

برای اطلاع از قیمت و خرید تماس بگیرید.

لیست انواع پیچ ام دی اف MDF

در جدول زیر لیست مشخصات برخی از انواع پیچ های MDFآورده شده است.

پیچ MDF

قطر پیچ (میلی متر)

طول پیچ (میلی متر)

پوشش

M3.5*19

5/3

19

سیاه

M3.5*25

5/3

25

سیاه

M3.5*32

5/3

32

سیاه

M3.5*35

5/3

35

سیاه

M3.5*38

5/3

38

سیاه

M3.5*41

5/3

41

سیاه

M3.5*45

5/3

45

سیاه

M3.5*50

5/3

50

سیاه

M4×16

4

16

سیاه

M4×20

4

20

سیاه

M4×25

4

25

سیاه

M4×30

4

30

سیاه

M4×40

4

40

سیاه

M4×50

4

50

سیاه

قیمت پیچ ام دی اف

ویژگی های پیچ MDF مشکی


پیچ های ام دی اف مشکی از انواع پیچ های MDF هستند که کاربرد زیادی در نجاری دارند. این نوع پیچ ها در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند. جنس این پیچ ها فولاد است. از این پیچ ها بیشتر برای نصب ریل و اتصالات کمد و کابینت استفاده می شود. سر این پیچ ها چهار سو است. پیچ های MDF مشکی از مقاومت بالایی در برابر فشار برخوردارند.


سایز پیچ MDF


پیچ های MDFدرقطر ها و ابعاد متنوعی طراحی و تولید می شوند. پیچ های MDF در سایزهای 6/1، 2، 5/2، 8/2، 3، 4، 5، 6 و 7 سانتی متری با ضخامت ها و قطرهای مختلف طراحی می شوند.


پیچ MDF 2 سانت، قیمت پیچ MDF 4 سانتی، پیچ MDF 5 سانتی


پیچ MDF 2 سانتی از کیفیت بالایی برخوردار است و برای کارهای مربوط به MDF بسیار مورد توجه است که از بین آنها می توان کابینت سازی، تولید مبلمان، ساخت وسایل و تجهیزات چوبی و نصب کمد و ریل را نام برد. پیچ های پیچ MDF 2 سانتی وزن کمی دارند.


دنده های این پیچ ها معمولا با استفاده از ماشین تیز می شوند و در نتیجه پیش روندگی بالایی در MDF دارند. پیچ MDF 4 سانتی نیز در کابیت سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت پیچ MDF4 سانتی بر حسب مشخصات آن متفاوت است. در برخی از سایت ها قیمت پیچ MDF4 سانتی برای متقاضیان به صورت مطلوب و مناسبی قرار داده شده است.
پیچ MDF 5 سانتی بسیار مناسب است این پیچ ها معمولا به رنگ مشکی هستند. این پیچ های با دقت بالایی ساخته می شوند. معمولا این نوع پیچ ها نیز به صورت عمده ای خریداری می شوند. قیمت پیچ های MDF 5 سانتی به عواملی مانند جنس و وزن بستگی دارد.

فروش پیچ MDF


امروز فروش این پیچ ها به صورت فله ای و عمده انجام می شود. 


فروش عمده پیچ MDF نویان پیچ


نویان پیچ در تهیه و توزیع انواع مختلف پیچ و مهره پیشگان می باشد. پیچ و مهره ها و اتصالاتی که در این سایت در اختیار متقاضیان قرار می گیرد دارای استانداردهای معتبر بین المللی می باشد.

این شرکت توانسته است با دارا بودن پرسنل صاحب نظران نقش مهمی را در شکوفایی صنعتی کشور ایفا کند. این شرکت انوع مختلف پیچ و مهره را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

 

خرید پیچ ام دی اف

برای دریافت قیمت پیچ ام دی اف و خرید کلیک کنید.
Spread the love