پیچ HV چیست؟

پیچ hv نوعی پیچ و مهره شش گوش میباشد که امروزه در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار گرفته شده است. پیچ HV از لحاظ ابعاد و سایز نیز دارای تفاوت هایی با سایر پیچ های شش گوش میباشند. بطور معمول از پیچ HV به دلایل آنکه نسبت به سایر انواع پیچ های شش گوش، دارای گل بزرگتر و رزوه کوتاه تری میباشند، تحت نیروهای برشی و کششی در جایگاه قرار میگیرد و از این رو در بسیاری از اتصالات اصطحکاکی استفاده های گسترده ای مینمایند. به همین جهت بسیاری از شرکتهای تولید کننده پیچ و مهره ساخت و تولید پیچ HV را نیز در برنامه های کاری خود میزارند و این نوع پیچها به همراه مهره و واشرهای مربوطه تولید و به فروش نیز میرسد و همچنین میتوانید همین محصول با کیفیت عالی در فروشگاه نویان پیچ خرید نمایید.

به دلیل حساسیت بسیاری از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان این نوع پیچها در آزمایشگاه ها تحت آزمایش های خواص مکانیکی و شیمیایی قرار گرفته و معمولا پیش از عرضه به بازارهای جهان، با دقت مورده بررسی قرار میگیرد.

میتوایند انواع محصولات یعنی 

پیچ آلن

پیچ و مهره ماشینی

پیچ و مهره ماشینی رزوه دار

پیچ و مهره شش گوش

استاد بولت

پیچ سرتخت

پیچ HV

رول بولت

خرید نمایید در فروشگاه خانه صوت با شماره 02155430214 یا 09121492884 

پیچ HV

استاندارد پیچ HV :

پیچ های HV دارا بودن گرید 10.9 میباشند. همانطور که این مسئله ار میدانید انواع پیچ های ساختمانی دارا بودن استانداردهای مختلف و متنوعی میباشند که البته از میان انواع استانداردهای پیچ و مهره ساختمانی، سه استاندارد مهم و پرکاربرد که در کشور ما نیز مورد استفاده نموده است که DIN، ASTM و ISO هستند که به ترتیب استانداردهای مربوط به پیچهای HV عبارتند از:

• DIN 6914
• ASTM A490
• ISO 7412

البته مهره های مربوط به این نوع پیچها نیز باید مناسب با آنها دارا بودن یکی از استانداردهای زیر باشند:

• DIN 6915
• ASTM A563
• ISO 7414

همچنین واشرهای پیچ های HV نیز باید دارای یکی از سه استاندارد زیر باشند:

• DIN 6916
• ASTM F436
• ISO 4716

همانطور که می دانید استفاده و نصب مهره و واشر جهت استفاده های صنعتی و ساختمانی در کنار پیچ، اهمیت بالایی برخوردار هستند.

خرید پیچ HV

خرید پیچ HV با قیمت مناسب و دارا بودن ضمانت بالا در فروشگاه نویان پیچ خرید نمایید و همچنین قیمت پیچ HV نسبت به سایر فروشگاه های دیگر ارزان بوده و میتوانید از ما ارزان ترین این محصول خرید نمایید. و استاندارد پیچ HV یکی از محصولات برتر ما صورت میگیرد.

کاربرد پیچ HV :

دارا بودن سر بزرگتر و همچنین رزوه کوتاه تر نسبت به بیشتری از انواع پیچ های ساختمانی موجب شده است که سطح اتکای پیچ HV بیشتر بوده و این ویژگی که در واقع یک مزیت بزرگ برای این نوع پیچها بشمار برده میشود تا موجب شده که از آنها در بسیاری از سازه های فلزی مورده استفاده قرار بگیرد.

برای اطلاعات کامل و خرید پیچ و مهره می توانید از صفحه مربوطه دیدن کنید.


از مهمترین کاربردهای پیچ HV می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• نصب تیرآهن
• اسکله های فلزی
• ساخت اتوبان
• تولید ماشن آلات کشاورزی
• نیروگاه ها
• پل های فلزی
• صنایع خودروهای سنگین
• برج ها و ساختمان های بلند (دارای اسکلت فلزی)

بنابراین همانطور که میدانید دید این نوع پیچ ها دارای کاربردهای گسترده ای در صنایع میباشند. جالب همینجا میباشد که این نوع پیچها جهت ساخت توربین های بادی نیز مورد استفاده قرار نموده که این امر می تواند به استفاده از انرژی های پاک کمک شایانی کند.

سایز و ابعاد پیچ HV :

یک نکته بسیار مهمی که قبل از اقدام به خرید پیچ HV و مهره و واشرهای مربوطه باید دقت نمود این میباشد که این نوع پیچها دارا بودن یک سایز استاندارد نیستند و عموما سایز آنها بین M12 تا M36 میباشند. به همین جهت نیز از آچارهای مختلفی برای آنها استفاده نموده اند که از این رو بر حسب اینکه کدام سایز پیچ HV مناسب با آن نوع آچار میباشند، به همین آن ها آچارگیر گفته شده است.
برای مثال پیچ HV با سایز M30، آچارگیر 40 میباشند، یعنی جهت نصب و یا باز کردن آن در اتصالات ساختمانی و سازه های فلزی باید از آچار 40 استفاده نمود.

در ضمن طول رزوه پیچ های HV نیز متفاوت میباشند بطوری که ممکن است در مقایسه دو پیچ HV که هر دو توسط یک شرکت تولید میرسد، یکی دارای رزوه ای به طول 10 میلیمتر و دیگری نیز دارا بودن رزوه ای به طول بیش از 400 میلیمتر میباشند. که هر کدام از این حالتها کاربردهای خود را در دنیای ساختمان سازی و سازه های اسکلت فلزی میباشند.

پوشش پیچ های HV :

این پیچ ها می توانند دارای پوشش داکرومات، بدون پوشش و حتی بصورت گالوانیزه گرم یا سرد عرضه بشوند.

 

خرید پیچ HV

فروشگاه نویان پیچ

فروشگاه اینترنتی نویان پیچ یکی از برترین فروشگاه هایی میباشد که میتواند در فروش محصولات پیچ گزینه خوبی را برای شما ارائه دهد به این دلیل که ضمانت بالا و کیفیت عالی این محصول موجب تقاضا فروش این محصول شده است - در صورت خرید یا سوال با ما در اسرع وقت تماس بگیرید : 09121492884 - 02155419598

قیمت مناسب

قیمت مناسب این محصول در فروشگاه اینترنتی نویان پیچ و حمایت این قیمت در بینه خریداران بوده است

ضمانت بالا

ضمانت بسیار بالا این محصول در بینه خریداران باعث شده است تا رضایت خوبی برای فروشگاه اینترنتی نویان پیچ همراه داشته باشد

کیفیت عالی

خریدارن پس از خرید این محصول رضایت عالی در استفاده محصول را داشته اند و استقبال خوبی نیز کرده اند

Spread the love