سفارش فوری پیچ و مهره

سفارش فوری پیچ و مهره

پیچ و مهره ماشینی رزوه دار

پیچ و مهره ماشینی رزوه دار ،پیچ استوانه ای یا در واقع پیچ های مهره دار بر این اساس اتصال بین دو قطعه، به کارگیری در سوراخی که از پیش قلاویز شده باشد، بسته میشود و به دلیل اینکه دنده های پیچ وارد دیواره‌های قطعه نیز نخواهد نشد که در اصل به استفاده از مهره میباشند. این نوع پیچ ها معمولا فلزی بر گرفته است و به ندرت یک پیچ و مهره ماشینی یا همان پیچ و مهره با جنس غیر فلزی مورده استفاده قرار میگیرد و میتوانید آن را در فروشگاه نویان پیچ خرید نمایید.

ابعاد و اندازه

بطور دقیق میتوان گفت ابعاد هندسی پیچ ماشینی نیز خیلی بزرگتر از اندازه معمول پیچ‌ها‌ی دیگر میباشند، غالبا طول و اندازه آنها نیز حدود 3/4 اینچ معادل 19/05 میلی‌متر میباشد که البته میتواند بزرگتر هم باشد.

خرید پیچ و مهره ماشینی رزوه دار

خرید پیچ و مهره ماشینی رزوه دار با قیمت مناسب و دارا بودن ضمانت بالا و همچنین قیمت پیچ و مهره رزوه دار در فروشگاه نویان پیچ نسبت به سایر فروشگاه ها ارزان و کیفیت عالی بوده است و دارای استاندارد پیچ و مهره ماشینی رزوه درا میباشد.

انواع پیچ ماشینی ( پیچ استوانه ای )

یکی از تفاوت‌های اساسی نیز بین پیچ و مهره ماشینی رزوه دار به طور عمده در اندازه کلی، شکل سر، نوعA4 خور، طول پیچ، نوع مواد، پوشش و به همین ترتیب مپیچ رزوه دار میباشند.

بهترین راه بر اساس طبقه بندی پیچ های ماشین توجه کامل به نوع کله‌گی و آچار‌خور پیچ هستند که در واقع باید توجه قرار بگیرد، برای هدایت پیچ مربوط درون سوراخ از چه نوع آچار یا پیچ گوشتی باید استفاده گردد.

بطور دقیق میتوان گفت این نوع پیچ ها به دو شکل دو پخ، یا به اصطلاح چهار پخ طبقه بندی نیز می‌شود اما انواع دیگری نیز وجود دارد که از آنها می‌توان به انواع آلن ستاره ای، آلن شش گوش و چهارگوش اشاره نمود که البته نیازمند آچار‌های مخصوص به خود است.

پیچ جنس استنلس استیل

پیچ ها ی ماشینی بطور معمول از جنس استنلس استیل هستند اما با روکش های زینک هم که در الکترونیک نیز بیشترین استفاده را دارند، نوع استنلس استیل در بیشتر اوفات در بازار به سایز های M4 وM5  به تولید میرسد و از طول 20سانتی متر تا 50سانتی متر موجود میباشند.

پیچ و مهره ماشینی رزوه دار

پیچ و مهره ماشینی رزوه دار

استفاده صحیحی از آچارهای مخصوص و منحصر، زمانی اهمیت پیدا می‌کند که به دلایل مختلفی ماننده ایمنی بایستی باز و بسته کردن پیچ مشکل‌تر میشود و توسط افراد متخصص انجام میگردد. به عنوان مثال پانل های الکتریکی نیز خطرناک، یک مکان مناسب برای استفاده از یک پیچ ماشینی با نوع خاصی از کله‌گی هست.

یکی از نوع دیگر کله‌گی پیچ های ماشینی دارا بودن سطح مقطع شش گوش و یا مربع میباشد، که هیچ شکافی برای باز و بسته کردن به وسیله‌ پیچ گوشتی نیستند و باید از آچار‌های تخت یا آچار فرانسه مورده استفاده قرار گیرد.

خرید یا سفارش پیچ و مهره ماشینی رزوه دار یا دیگر پیچ و مهرها های فروشگاه نویان پیچ

خرید، پرداخت، دریافت (ارسال به سراسر ایران)

چرا پیش از خرید تماس بگیریم ؟

به دلیل نوسانات بازار یا موجودیت جنس های داخل انبار ممکن است بعد از سفارش با تغییر قیمت یا عدم موجودی محصول پیچ و مهره رو به رو شوید. لذا در صورتی که نیاز به خرید عمده دارید پیشنهاد می شود پیش از اقدام به ثبت سفارش خود حتما با شماره های درج شده در سایت نویان پیچ تماس حاصل فرمایید.

برای خرید پیچ و مهره میتوانید همواره از طریق فروشگاه نویان پیچ محصول خود را مستقیما خرید کرده و یا جهت استعلام قیمت و مشاوره در انتخاب پیچ کاربردی مناسب پروژتان با شمارهای زیر تماس بگیرید.

شماره سفارش پیچ و مهره

شماره سفارش پیچ و مهره

در صورت تمایل به خرید هرگونه پیچ و مهره میتوانید با شماره 02155430214 یا 09121492884 تماس بگیرید

Spread the love