سفارش فوری پیچ و مهره

سفارش فوری پیچ و مهره

پیچ متری

در دسته پیچ‌های متری که به آنها پیچ های متریک هم گفته می شود، همه نوعی پیچ وجود دارد ولی به دلیل بلند بودن آنها با دیگر پیچ ها تفاوت های زیادی در کارکردشان دارند. همه پیچ‌های متری رایج، از پیچ‌های شش‌ضلعی کلاسیک در نسخه‌هایی با رزوه‌های کامل و جزئی با استاندارد DIN 976 ساخته میشوند.
در این دسته بندی پیچ‌های سیلندر، پیچ‌های متقابل، پیچ‌های لولای درب و پیچ‌های کالسکه را خواهید یافت.

"سفارش

چه شکلی هستند ؟

این پیچ های متری در محدوده ابعادی از M1.6 تا M30 را شامل می شوند و بنابراین نیازهای اکثر سازندگان سازه های صنعتی را پوشش می دهد. تمامی محصولات از فولاد ضد زنگ A2 و فولاد گالوانیزه ساخته شده اند. در صورت درخواست می توانیم مواد خاصی مانند فولاد ضد زنگ A4 یا مقاومت های بالاتر مانند 10.9 یا 12.9 را هم بسازیم بنابراین می توانید از طریق فروشگاه نویان پیچ سفارش دهید.

خرید پیچ متری

شما مشتری عزیز می توانید این پیج را با قیمت ارزان و همچنین دارای ضمانت بالا در فروشگاه نویان پیچ خرید نمایید و همچنین قیمت پیچ متری نسبت به سایر فروشگاه دیگر ارزان و دارای کیفیت عالی میباشد و استاندارد DIN 976 از سایز 4 الی به بالا در گام های MM و UNC را شامل می شود.

"خرید

انواع پیچ متری

پیچ متری معمولا به صورت آهنی در گرید های مختلف پایین و با درصد کربن بسیار کمی تولید میشود که کیفیت و اسناندارد لازم را دارا هستند.انواع این پیچ ها شامل :

  • گالوانیزه دنده میلیمتر
  • گالوانیزه دنده ریز
  • گالوانیزه یک متری
  • گالوانیزه دو و سه متری

خرید یا سفارش پیچ متری یا دیگر پیچ و مهرها های فروشگاه نویان پیچ

می توانید از طریق منوی فروشگاه وارد دسته دیگر پیچ ها شده و یا در همین صفحه برای سفارش انواع پیچ متری اقدام فرمایید.

خرید، پرداخت، دریافت (ارسال به سراسر ایران)

چرا پیش از خرید تماس بگیریم ؟

به دلیل نوسانات بازار یا موجودیت جنس های داخل انبار ممکن است بعد از سفارش با تغییر قیمت یا عدم موجودی محصول پیچ و مهره رو به رو شوید. لذا در صورتی که نیاز به خرید عمده دارید پیشنهاد می شود پیش از اقدام به ثبت سفارش خود حتما با شماره های درج شده در سایت نویان پیچ تماس حاصل فرمایید.

برای خرید پیچ و مهره میتوانید همواره از طریق فروشگاه نویان پیچ محصول خود را مستقیما خرید کرده و یا جهت استعلام قیمت و مشاوره در انتخاب پیچ کاربردی مناسب پروژتان با شمارهای زیر تماس بگیرید.

شماره سفارش پیچ و مهره

شماره سفارش پیچ و مهره

در صورت تمایل به خرید هرگونه پیچ و مهره میتوانید با شماره 02155430214 یا 09121492884 تماس بگیرید

Spread the love