سفارش فوری پیچ و مهره

سفارش فوری پیچ و مهره

پیچ های استاد بولت کدامند؟

استاد بولت این نوع خاصی از انواع پیچ میباشد که بیشتر برای به کار گیری بستن فلنج ها در صنایع سنگین مانند نفت و گاز و پتروشیمی، و هر جایی که لوله کشی های عظیم نیز دارا هستند، مورد استفاده قرار گرفته میشوند. تفاوت استاد بولت با دیگر انواع پیچ در شکل ظاهری آن نیز میباشد. استاد بولت ها یک از یک شفت سرتاسر روزه تشکیل داده شده است که در هیچ طرف خود نیز سر ندارند و از دو سمت توسط مهره بسته می شوند.

انواع استاد بولت

پیچ استاد بولت

پیچ استاد بولت

پیچ های استاد بولت دارای انواع مختلفی هستند که بنا به پروژه های موردنیاز کاربرد و ابعاد مخصوصی دارند که در ادامه قصد داریم آنها را به شما معرفی کنیم :

استاد بولت استیل

استاد بولت استیل دارای کشش بالا، برای خدمات با درجه حرارت بالا، فشار بالا و سایر کاربردهای خاص است. از نظر شیمیایی معادل آلیاژ فولاد ضد زنگ با مقاومت کششی است که در دو کلاس کششی مختلف یعنی کلاس 1 و کلاس 2 متنوع است.

استند بولت فولادی

استند بولت فولادی برای ایجاد طرح‌های نوآورانه با ترکیب شیشه و فلز برای اتصال پانل‌ها، نمایش کالاها برای نصب تابلوها یا آثار هنری روی دیوار یا ساختن نمایشگرهای منحصربه‌فرد استفاده می‌شوند. نصب آنها راحت است.

همچنین می تواند در شیشه استفاده شود، به عنوان یک پین ایستاده برای اتصالات شیشه ای هموار یا روی سطح به طور گسترده در درب شیشه ای، کابینت شیشه ای، درب دوش، نرده های پله، نرده شیشه ای، صفحه نمایش یا پانل شیشه ای، کانتر استفاده می شود. پیچ فولادی ضد زنگ یک ابزار رزوه ای است که برای اتصال دو سطح ساخته شده از انواع مختلف مواد طراحی شده است.

مانند سایر انواع پیچ، پیچ‌های فولادی ضد زنگ در اشکال، طرح‌ها و اندازه‌های مختلفی وجود دارند. درجات فولاد ضد زنگ برای استفاده در آب نمک، شرایط سمی، کاربردهای دمای شدید و بسیاری از شرایط سخت و بحرانی دیگر وجود دارد.

مهره شش گوش برای استاد بولت ها

نوع ابعاد مهره های شش گوش طبق استاندارد  ASME B18.2.2  مشخص میباشند. مهره ها می توانند واشردار و یا معمولی نیز باشند. روزه مهره ها نیز در استاندارد ASME B18.1.1 مشخص شده است.

عمق یک مهره برای یک استاد بولت برابر با قطر رزوه استادبولت است.

جنس استاد بولت ها

جنس پیچ و مهره استادبولت ها در استاندارد ASTM  نیز قابل تشخیص هستند. استاندارد ASTM A-193  برای استاد بولت و استاندارد ASTM A-194  برای مهره شش گوش، رایج ترین آن ها است. استاندارد A-193 پیچ های آلیاژی و استیل را برای خطوط لوله، فلکه ها و فلنج ها  نیز شامل می شود که تحت فشار و دمای بالا قرار گرفته میشود. استاندارد A-194  مهره های چدنی، آلیاژی، و استیل ها را شامل می شود. این درجه بندی ها برای استفاده در شرایط دما و فشار بالا مشخص شده اند.

قلاویز استاد بولت ها

ظاهر و اندازه صحیح رزوه در پیچ و مهره استادبولت ها در استاندارد ASME B1.1 نیز تقابل تعریف است. شایع ترین شکل رزوه در پیچ و مهره استادبولت ها یک شکل متقارن V شکل نیز دارا است و زاویه آن 60 درجه می باشند. این فرم از رزوه به طور گسترده در سیستم های اینچی و ISO / متریک مورد استفاده قرار گرفته میشود.
مزیت رزوه های متقارن این میباشد که آنها در مقایسه با سایر رزوه ها ساده تر به تولید میرسد و بازرسی شان راحت تر هستند. این نوع رزوه معمولا در اتصال دهنده های عمومی استفاده می شود.

استاندارد مهره و واشر های استاد بولت

دو نوع اصلی از طراحی اتصالات پیچ و مهره و واشر وجود دارد: اتصالات کششی و اتصالات برشی.
در اتصال کششی، پیچ و اجزای گیره دار اتصال به گونه ای طراحی شده اند که با طراحی تعادل مناسبی از سختی اتصال و پیچ، بار کششی اعمال شده را به وسیله اجزای گیره دار از طریق اتصال منتقل کنند. اتصال باید به گونه ای طراحی شود که بار گیره هرگز توسط نیروهای کششی خارجی که برای جدا کردن اتصال عمل می کنند غلبه نکند. اگر نیروهای کششی خارجی از بار بستن بیشتر شود، اجزای اتصال گیره شده از هم جدا می شوند و امکان حرکت نسبی اجزا را فراهم می کنند.

نوع دوم اتصالات پیچی بار اعمال شده را به صورت برشی از ساقه پیچ منتقل می کند و بر مقاومت برشی پیچ متکی است. بارهای کششی روی چنین مفصلی فقط تصادفی هستند. یک پیش بار هنوز اعمال می شود، اما در نظر گرفتن انعطاف پذیری اتصال به اندازه موردی که بارها از طریق اتصال در حالت کشش منتقل می شوند، حیاتی نیست.

سایر اتصالات برشی از این نوع از پیش بارگذاری روی پیچ استفاده نمی کنند، زیرا به گونه ای طراحی شده اند که امکان چرخش اتصال به دور پیچ را فراهم می کنند، اما از روش های دیگری برای حفظ یکپارچگی پیچ یا اتصال استفاده می کنند. مفاصلی که امکان چرخش را فراهم می کنند و به مکانیزم قفلی (مانند واشرهای قفلی، درزگیرهای رزوه ای و مهره های قفلی) متکی هستند.

استاد بولت B8M

استد بولت b8m از فولاد ضد زنگ نوع 316 مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده اند. A193 Grade B8M از نظر شیمیایی معادل فولاد ضد زنگ AISI 316/316L با استحکام بهبود یافته است که در دو کلاس کششی مختلف به نام‌های کلاس 1 و کلاس 2 طبقه‌بندی می‌شود.

B8M یک مشخصات مواد استاندارد برای پیچ و مهره های فولادی ضد زنگ 316/316L با کشش بالا، پیچ ها، ناودانی ها یا سایر اتصال دهنده های رزوه ای خارجی برای خدمات در دمای بالا، فشار بالا و سایر کاربردهای خاص است. اتصال دهنده های درجه B8M برای کاربردهای پیچ و مهره خط لوله با استحکام بالا استفاده می شود.

استد بولت b16

درجه B16 یک فولاد آلیاژی کروم-مولیبدن-وانادیم (Cr-Mo-V) عملیات حرارتی شده با حداکثر استحکام کششی 860 مگاپاسکال، عملکرد 725 و سختی 35HRC است. ASTM A193 درجه B16 مشابه گرید B7 است اما افزودن وانادیوم ظرفیت نگهداری استحکام آن را در دماهای بالا افزایش می دهد. آلیاژ ASTM A193 درجه B16 یک مشخصات پیچ و مهره برای خدمات دمای بالا است. این فولاد کروم-مولیبدن-وانادیوم عملیات حرارتی شده است.

این مشخصات حداقل استحکام و حداکثر سختی را می طلبد. برای پیچ و مهره هایی که در دمای کمتر از 840 درجه فارنهایت یا 450 درجه سانتیگراد استفاده می شوند، مناسب ترین در نظر گرفته می شود.

تفاوت استاندارد بولت فولادی b7 وb16

وانادیوم اصلی ترین تفاوت ترکیبی است که B16 را از B7 جدا می کند و اجازه می دهد محدودیت های دمایی بالاتری داشته باشد.

قیمت استاد بولت

سفارش انواع پیچ و مهره استاد بولت

سفارش انواع پیچ و مهره استاد بولت

همانطور که در بالا مطالعه کردید قیمت استاد بولت با توجه به نوع آن متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت قیمت استاد بولت می توانید به منوی سایت نویان پیچ مراجعه نمایید.

قیمت مناسب

خربد محصول با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی نویان پیچ تجربه کنید و رضایت خودتان را به خوبی بدست اورید

کیفیت بالا محصول

پس از خرید این محصول با کیفیت عالی نیز مواجه خواهید شد و یکی از پر فروش ترین محصولاتمان بر اصالت محصول و کیفیت آن میباشد

خرید پیچ استاد بولت

خرید استاد بولت قیمت ارزان و دارای ضمانت بالا این محصول در فروشگاه نویان پیچ خرید نمایید و همچنین قیمت پیچ و مهره استاد بولت نسبت به سایر فروشگاه دیگر ارزان بوده و میتوانید این محصول از ما خرید نمایید و استاندارد پیچ و مهره استاد بولت یکی از ویژگی های خدمات ما میباشد.

خرید یا سفارش پیچ استاد بولت یا دیگر پیچ و مهرها های فروشگاه نویان پیچ

خرید، پرداخت، دریافت (ارسال به سراسر ایران)

چرا پیش از خرید تماس بگیریم ؟

به دلیل نوسانات بازار یا موجودیت جنس های داخل انبار ممکن است بعد از سفارش با تغییر قیمت یا عدم موجودی محصول پیچ و مهره رو به رو شوید. لذا در صورتی که نیاز به خرید عمده دارید پیشنهاد می شود پیش از اقدام به ثبت سفارش خود حتما با شماره های درج شده در سایت نویان پیچ تماس حاصل فرمایید.

برای خرید پیچ و مهره میتوانید همواره از طریق فروشگاه نویان پیچ محصول خود را مستقیما خرید کرده و یا جهت استعلام قیمت و مشاوره در انتخاب پیچ کاربردی مناسب پروژتان با شمارهای زیر تماس بگیرید.

شماره سفارش پیچ و مهره

شماره سفارش پیچ و مهره

در صورت تمایل به خرید هرگونه پیچ و مهره میتوانید با شماره 02155430214 یا 09121492884 تماس بگیرید

Spread the love